toneryNiewiele osób zdaje sobie sprawę iż drukarka Samsung ML-1640 wizualnie wygląda niemalże tak samo jak model 2010.

Jeżeli natomiast zajrzymy do środka to już okaże się, że różnice są widoczne. Toner wykorzystywany w modelu 1640 jest dwa razy mniejszy niż w młodszym poprzedniku a na dodatek można w nim znaleźć cztery metalowe styki, które komunikują się z ów tonerami. W przypadku gdy dane tonery się wyczerpią napełnienie ich nie będzie należeć do najprostszych.

Dużo łatwiejszym rozwiązaniem będzie zakup nowych tonerów albo ich zamienników w sklepie internetowym tonershop.pl. Można w nim znaleźć tonery w bardzo przystępnej cenie.

A może regeneracja tonerów?

Jeżeli jednak postanowimy spróbować napełnić zużyte tonery możemy przeczytać w Internecie kilka sposobów które bardziej lub mniej pomogą nam odnieść sukces. Jednym z sposobów jest uzupełnienie proszku przed końcem i drukowanie dalej mimo komunikatu jaki wyskakuje na komputerze, że toner się kończy. Dzieje się tak ponieważ ów styki nie resetują się i to one odpowiadają za te komunikaty. Jeżeli nam to nie będzie przeszkadzać jest to idealny dla nas sposób. Gdy chcemy mieć jednak spokój by nie wyskakiwały nam niepotrzebne komunikaty musimy zainwestować w nowe tusze lub tez ich zamienniki. To na co zdecydujemy się zależy od tego jakie fundusze będziemy mieć na ów tonery.

Toner przez internet

Sklep internetowy tonershop.pl może nam dostarczyć zamówione tonery w bardzo szybkim czasie. Dzięki bardzo dużemu zapleczu magazynowym sięgającym blisko 3 miliony produktów taki szybki czas realizacji zamówień jest możliwy. Nasi stali klienci mogą liczyć z naszej strony na bardzo korzystne rabaty. W przypadku gdy nie uda Ci się znaleźć interesującego Cię produktu w naszym sklepie koniecznie skontaktuj się z naszym konsultantem. Na pewno ściągnie dla Ciebie toner samsung ML-1640 i pomoże Ci on rozwiązać problem i w razie możliwości towar zostanie sprowadzony według indywidualnego zamówienia.

Dlatego też zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie tutaj skorzystanie z pomocy odpowiedniego sklepu z wyposażeniem oraz materiałami eksploatacyjnymi do drukarek, dzięki czemu będziemy mogli zawsze liczyć na solidne wsparcie i radę doświadczonej w tym zakresie osoby.