Maszyny przemysłowe

Wiele przedsiębiorstw działających na polskim rynku chciałoby korzystać w swojej pracy jedynie ze sprawdzonych i najlepszych maszyn i urządzeń.

Jednocześnie posiada ograniczony budżet na ich zakup. W takim wypadku doskonale sprawdzą się maszyny Komax. W przystępnej cenie otrzymujemy to, co najlepsze i najbardziej wartościowe.

Przeznaczenie maszyn Komax

Każda maszyna Komax posiada zupełnie inne właściwości, cechy charakterystyczne i przeznaczenie. Najbardziej uniwersalne urządzenia umożliwiają cięcie, nacinanie, znakowanie termiczne oraz znakowanie drukarkami atramentowymi kabli płaskich. Za jednym zamachem mamy wykonane najpotrzebniejsze prace. Nie potrzebujemy do tego celu kilku urządzeń, a jedynie właściwej maszyny Komax.

Na dodatek maszyny te są kompaktowe i łatwo jest je umieścić w zakładzie przemysłowym. Obrabiają przewody o przekrojach od 0,02 mm? do 120mm?. Oczywiście dla większej wygody maszyny Komax mogą zostać wyposażone w odpowiednie urządzenia peryferyjne. Należą do nich przede wszystkim podajniki przewodu, specjalne drukarki termiczne czy też drukarki atramentowe oraz odbieraki przewodów.

Oprogramowanie maszyn Komax

KomaxKażda maszyna Komax posiada specjalistyczne oprogramowanie do jej obsługi. Program jest niezwykle prosty i jednocześnie intuicyjny w obsłudze. Został tak skonstruowany, by w razie potrzeby każdy serwis Komax mógł szybko telefonicznie pomóc pracownikowi obsługującemu maszynę. Oprogramowanie maszyny Komax oczywiście nie było tworzone w naszym kraju, jednak posiada obsługę w języku polskim, co z pewnością jest ogromnym ułatwieniem dla pracowników przedsiębiorstwa, jak i również samego serwisu Komax.

Pracownik obsługi serwisu Komax

Każdy pracownik, który jest zatrudniany przez serwis Komax musi posiadać nie tylko doświadczenie w pracy z tymi maszynami, ale i również odpowiednie przeszkolenie w udzielaniu pomocy w różnych sytuacjach. Serwis Komax świadczy przecież usługi nie tylko osobiście, ale i również telefonicznie, czy e-mailowo. W takim wypadku każdy punkt oferujący serwis Komax musi być w stu procentach profesjonalny.